V sedmé epizodě Star Wars uvidíme několik zajímavých zloduchů a jedním z nich je muž jménem Kylo Ren (Adam Driver). Ale pozor, přestože se tento chlapík ohání rudým (a dost podivným) červeným mečem, nejde o Sitha. To potvrdil režisér J.J. Abrams:
"Kylo Ren není Sith. Pracuje pod vedením nejvyššího velitele Snokea (mimiku a hlas mu poskytne Andy Serkis, pozn. redakce), který je mocnou postavou přiklánějící se k Temné straně Síly."
A kdo vůbec posloužil jako inspirace pro zloduchy v Síla se probouzí?
"Všechno to vzešlo z rozhovorů o tom, co by se stalo, kdyby nacisté dorazili do Argentiny a znovu začali spolupracovat? Co by z toho vzešlo? Mohl by First Order (vojenská skupina, která se inspirovala u Impéria a bojuje proti rebelům, pozn. redakce) existovat jako uskupení, které skutečně obdivuje Impérium? Mohla by být práce na Impériu hodnocena jako nenaplněná? Mohl by být Vader mučedníkem?"
Inspirací se tedy stali nacisté, kteří se po 2. světová válce ukryli v Argentině. First Order ale pracuje s myšlenkou toho, že by se zastánci filozofie Impéria znovu vzchopili a začali bojovat proti rebelům.
Jedno je jisté, First Order nebude zrovna mírumilovná organizace.
Sedmá epizoda dorazí do kina 16. prosince tohoto roku.
Source:
http://ift.tt/1IcMcVh